شماره تماس
۰۲۱-۸۷۱۳۳
فکس۸۸۱۰۱۵۴۴ -۰۲۱


چوک های ورودی، DC، خروجی کاهش دهنده هارمونیک جریان و dv/dt
• محدود کننده dv/dt ورودی یکسو کننده و بارهای خازنی مجموعه خازن ها.
• محدود کننده پیک جریان ورودی در مدار ورودی اینورتر
• کاهنده هارمونیک جریان تغذیه
• کاهش جریان خط با افزایش PF
• افزایش زمان فعالیت خازن های داخلی اینورتر
• چوک های خروجی کاهش دهنده dv/dt در کابل و سیم پیچی موتور می باشند.

هارمونیک

هارمونیک های جریان توسط بارهای غیر خطی تولید می شوند از جمله پل های یکسو کننده (الکترونیک قدرت)، منبع تغذیه سوئیچینگ و لامپ های فلورسنت، یکسو کننده های سه فاز جریان شبکه با هارمونیک های ...K=1,2,3 با n=6±1 شامل می شود. دامنه های هارمونیک جریان با افزایش فرکانس کاهش می یابد. هارمونیک های جریان حامل توان اکتیو نبوده بلکه جریان های اضافی می باشند که توسط کابل های الکترونیکی حمل می گردند که میتوانند به صورت افزایش جریان کابل ها، کاهش ضریب قدرت و ناپایداری سیستم های اندازه گیری باشند. ولتاژ تولید شده بوسیله شار جریان در راکتانس ترانسفورمر ممکن است باعث آسیب دیدگی سایر تجهیزات یا تداخل در عملکرد سیستم های سنکرون گردد.

Santerno Inverters

درایوهای سانترنو به صورت ویژه برای کاهش هارمونیک های خط طراحی شده اند. این کار به جهت طراحی و ابعاد خازن های DC، دیودهای یکسو کننده و همچنین چوک های ورودی فیلتر EMI امکان پذیر است. جهت کاهش بیشتر هارمونیک ها می توان از راکتورهای ورودی AC و چوک DC نیز استفاده کرد.

OUTPUT INDUCTORS

هنگامیکه فاصله درایو تا موتور به بیش از 100 متر میرسد خطای جریان اتفاق می افتد، علت این مسئله پالس های جریانی است که بعلت اتلاف توان کابل در خروجی اینورتر بوجود می آید این پالس های جریانی از نسبت بالای du/dt ولتاژ خروجی اینورتر به وجود می آیتند. پالس های جریان می توانند توسط یک سلف که در خروجی اینورتر نصب می شود کاهش یابند. کابل های شیلد دار از اتلاف توان بیشتری برخوردارند و حتی در طول های کمتر از 100 متر ممکن است دچار مشکل شوند. نسبت du/dt در خروجی اینورتر، همچنین ممکن است سبب به وجود آمدن اثر معکوس شود و به موتور آسیب برساند.

 

INDUCTORS.pdf
Popular 593.26 KB
17/07/1398 13:09:34
SANTERNO GENERAL CATALOUGE 2015.2016.pdf
Popular 9.75 MB
17/07/1398 13:09:34
SANTERNO INDUSTRIAL AUTOMATION EN_FA.pdf
Popular 12.47 MB
17/07/1398 13:09:35

 

partner logopartner logopartner logo

ضمانت کیفیت

 

محصـولات شـرکت سـامان گسـتر در ایـران بـا 2و 3سـال گارانتـی در پـروژه هـای مختلـف صنعتـی ایـران ، شـرکت هـای نفتـی ، گاز ، پتروشـیمی ، آب و فاضـاب ، فـولاد و .... مـورد اسـتفاده قـرار گرفتـه اسـت. از آنجـا کـه خدمـات پـس از فـروش کالا ضامـن بقـا و یکی از عوامل موثر برای رقابت در بازار جهانی می باشـد، شـرکت سـامان گسـتر این امر را در دسـتور کار خود قرار داده و همواره کوشـیده تا به منظور جلب رضایت و ایجاد اطمینان برای مشـتریان خدماتی شایسـته بـه مصرف کننـدگان ارائه دهد.

 

سامان گستر نماینده سانترنو ایتالیا

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

شماره تماس
۰۲۱-۸۷۱۳۳

آدرس دفتر

خیابان ولیعصر ، تقاطع مطهری ، خیابان فتحی شقاقی ، پلاک ۳ ، واحد ۱۰
تهران